Windykacja w Niemczech

Jeśli macie Państwo problem z odzyskaniem należności w Niemczech, to znajdujecie się na właściwej stronie. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Zleceniodawcom najwyższą jakość usług oraz skuteczność działania w odzyskaniu należnych wierzytelności.

Niemcy stanowią aktualnie największego partnera Polski w transakcjach handlowych. Jak to w biznesie bywa, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Nasza Kancelaria pomoże Państwu w odzyskaniu należności, aby mogli Państwo bez zmartwień prowadzić swoją firmę. Zlecając naszej Kancelarii Państwa problem mają Państwo pewność, że zajmiemy się kompleksowo Państwa sprawą.

Przed podjęciem jakichkolwiek kroków, dokładnie analizujemy zleconą nam sprawę i rozważamy wszystkie możliwe sposoby rozwiązania jej pod kątem skuteczności i szybkości postępowania. Indywidualnie dobieramy najkorzystniejszą ofertę. Dzięki temu nie tracą Państwo swego czasu ani pieniędzy na rozwiązania, które nie okażą się w Państwa sprawie skuteczne. Bezpłatnie dokonujemy wyceny naszej pracy, a przy windykacji polubownej pobieramy jedynie prowizję od sukcesu, dzięki czemu nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Nasza Kancelaria zapewni Państwu profesjonalną obsługę prawną. Nasz dział prawny posiada aktualną wiedzę z zakresu odzyskiwania wierzytelności według  prawa niemieckiego. Dzięki współpracy z Kancelarią Adwokacką w Berlinie oraz we Wrocławiu na bieżąco odpowiadamy na Państwa pytania, a także zajmiemy się Państwa sprawą w przypadku skierowania sprawy do właściwego sądu.

W przypadku niezapłaconej faktury nie należy zwlekać z upomnieniem się o swoje należności, gdyż zgodnie z przepisami polskiego, jak i niemieckiego kodeksu cywilnego może dojść do przedawnienia roszczenia. Należy pamiętać, że wysłane przez Państwa upomnienie nie przerywa jego biegu, dlatego nasza Kancelaria pomoże Państwu w skierowaniu sprawy do postępowania nakazowego o wydanie Europejskiego Nakazu Zapłaty.

Zapewniamy obsługę w języku niemieckim, dzięki czemu wiele niezapłaconych faktur zostaje uregulowana już po naszym pierwszym wezwaniu, gdyż niejednokrotnie brak płatności wynika ze zwykłego przeoczenia. Z naszego doświadczenia wiemy, że szansa odzyskania wierzytelności na rynku niemieckim jest stosunkowo wysoka.

Zajmujemy się wierzytelnościami typu B2B i B2C.

Bezpłatna ocena wierzytelności pod kątem realności jej odzyskania.

W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Sprawdź również ofertę: Windykacja w Norwegii