Windykacja w Czechach

Jeśli macie Państwo problem z odzyskaniem należności w Czechach to znajdujecie się na właściwej stronie. Eksport do Czech opiera się na częściach i akcesoriach samochodowych, energii elektrycznej, meblach, węglu i koksie. Rynek polski jest dla czeskich podmiotów gospodarczych bardzo atrakcyjny. Ma na to wpływ możliwość szybkiej realizacji zamówień, ze względu na korzystne położenie geograficzne. Niestety nie zawsze udaje się, nawet przy zachowaniu środków ostrożności, wybrać solidnego czeskiego kontrahenta. Wobec narastającego kryzysu we wszystkich państwach europejskich konieczna jest zmiana nastawienia do windykacji międzynarodowej. Konieczne jest podejmowanie szybkich i zdecydowanych kroków. Wobec stopniowego pogarszania się sytuacji dłużnika zwlekanie, z dużym prawdopodobieństwem, doprowadzi do całkowitej utraty możliwości odzyskania należności. Opierając się na tym podstawowym założeniu pomagamy naszym Klientom: polskim eksporterom, świadcząc na ich rzecz zarówno windykację polubowną, jak i sądową, poprzez uzyskanie Europejskiego Nakazu Zapłaty.

Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć czegoś więcej o „Windykacji w Czechach” i poznać warunki współpracy, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

W Czechach naszym stałym partnerem jest Kancelaria Adwokacka HAYDUK i Wspólnicy, którą reprezentuje mecenas Marek Jakubik.

Bezpłatna ocena wierzytelności pod kątem realności jej odzyskania.

Sprawdź również ofertę: Windykacja w Danii