ul. Świebodzka 6 / lok. 1

Wrocław 50-046, Poland

(+48) 795 000 290

Specjalizujemy się w windykacji zagranicznej.

ul. Świebodzka 6 / lok. 1

Wrocław 50-046, Poland

(+48) 795 000 290

Kancelaria Finansowa Tenet

Problemy polskiego eksportu z odzyskaniem należności w krajach U.E.

Windykacja zagraniczna jest poważnym problemem wielu polskich eksporterów, które rozwiązujemy w zespole:

  1. Kancelaria Finansowa Tenet  ( www.europejski-nakaz.pl )
  2. Tenet Service  ( www.tenetservice.pl )
  3. Eurotenet Group (www.tenet.legal)
  4. Przy współpracy z „Kancelarią Adwokacką Grochowski Żurawski Sp.p.”( www.gz.legal )

Bezpłatne Porady Naszych Ekspertów.

Kancelaria Finansowa Tenet jest jedyną firmą windykacyjną w Polsce specjalizującą się wyłącznie w windykacji zagranicznej. Wywodzi się  ze struktur firmy „Tenet Service”, której głównym przedmiotem działalności od 24 lat jest windykacja polubowna i sądowa na rzecz podmiotów gospodarczych w krajach Unii Europejskiej.
Wieloletnie doświadczenie w obsłudze windykacyjnej i prawnej podmiotów zagranicznych, liczne kontakty z Firmami Windykacyjnymi i Kancelariami Prawnymi w UE, umożliwiło rozpoczęcie działalności, polegającej na świadczeniu usług windykacyjnych i prawnych na rzecz polskich firm, posiadających należności poza granicami naszego kraju.
Opierając się na tym podstawowym założeniu pomagamy naszym Klientom: eksporterom oraz usługodawcom, świadcząc na ich rzecz zarówno windykację polubowną, jak i sądową, poprzez uzyskanie Europejskiego Nakazu Zapłaty.
Odzyskujemy należności od podmiotów gospodarczych zarejestrowanych we wszystkich 28 krajach Unii Europejskiej.

Windykacja w Europie

Windykacja Międzynarodowa

Proponujemy Państwu usługi polegające na kompleksowych działaniach zmierzających do odzyskania należności od zagranicznych dłużników – nasza specjalizacja to windykacja zagraniczna. Dokonujemy oceny każdej zleconej sprawy pod kątem najskuteczniejszej metody działania. Jeżeli jest to celowe, podejmujemy działania windykacyjne przy wykorzystaniu współpracujących z nami firm windykacyjnych i kancelarii prawnych. W sytuacji, gdy wykluczona zostanie możliwość odzyskania należności na drodze polubownej kancelaria adwokacka, na preferencyjnych warunkach finansowych, przeprowadzi postępowanie sądowe i uzyska na Państwa rzecz Europejski Nakaz Zapłaty. Następnie podejmiemy działania w celu jego egzekucji w państwie, w którym znajduje się siedziba dłużnika.

Windykacja z nami w całej Europie to nic trudnego:

  • przejmujemy na siebie cały ciężar związany z odzyskaniem Państwa należności zarówno na etapie polubownym, sądowym jak i egzekucyjnym
  • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przy windykacji polubownej (działamy jedynie w oparciu o prowizję od sukcesu)
  • zapewniamy preferencyjne warunki finansowe w kancelarii adwokackiej na postępowanie w celu uzyskania Europejskiego Nakazu Zapłaty
  • zajmiemy się egzekucją wydanego ENZ w każdym państwie Unii Europejskiej