Windykacja na Słowacji

Jeśli macie Państwo problem z odzyskaniem należności na Słowacji to znajdujecie się na właściwej stronie. Słowacy importują z Polski przede wszystkim produkty z tworzyw sztucznych, części aparatury odbiorczej, akcesoria samochodowe, stopy miedzi oraz węgiel i koks. W 2010 r. polski eksport na Słowację wzrósł o ok. 45% – jest to największa dynamika polskiego eksportu wśród krajów Unii Europejskiej. Niestety wobec narastającego kryzysu we wszystkich państwach europejskich, coraz częściej polscy przedsiębiorcy mają do czynienia z niesolidnymi kontrahentami właśnie na terenie Słowacji. Konieczna jest zatem zmiana nastawienia do windykacji międzynarodowej, a tym samym podejmowanie szybkich i zdecydowanych kroków. Wobec stopniowego pogarszania się sytuacji dłużnika zwlekanie, z dużym prawdopodobieństwem, doprowadzi do całkowitej utraty możliwości odzyskania należności. Opierając się na tym podstawowym założeniu pomagamy naszym Klientom: polskim eksporterom, świadcząc na ich rzecz zarówno windykację polubowną, jak i sądową, poprzez uzyskanie Europejskiego Nakazu Zapłaty.

Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć czegoś więcej o „Windykacji na Słowacji” i poznać warunki współpracy, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Na Słowacji naszym stałym partnerem jest Kancelaria Adwokacka HAYDUK i Wspólnicy, którą reprezentuje mecenas Marek Jakubik.

Bezpłatna ocena wierzytelności pod kątem realności jej odzyskania.

Sprawdź również ofertę: Windykacja w Słowenii